Detaylar, Kurgu ve türkçe pop

GAZETECİ Fatih Altaylı ile hem Cumhuriyet altını’te, hem Hürriyet’te beraberinde çkırmızııştık; ayrıca odalarımız kenar yana başüstüne.

miğfer mendi çok yakışıklı ve onu görebilmek istiyorum köle adanada oturuyorum yalnız onu göremiyorum onu bir görsem bol dolgunca öpecem fakat çok çok yakışıklı onu görmüş olduğum anda mebzul bol öperim

Son günlerde yaşanan terör saldırılarının arkası sıra İzmir’de vereceği konserini iptal etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz büyük aksülamel çekti. Detaylar haberimizde…

‘En iyiyi değme’ hastalığını, Fransız ve İngiliz ekollerinin bu uğurda nite uğraş ettiğini geçen hafta yazmıştım. Bu hafta da şu mevzuya girelim: Pekâlâ bu listeler, lokanta sahiplerini ve şefleri ne etkiliyor?

üstün Özdemir, dünya aldığı projeleri ve özel ömürıyla magazin sayfalarına mevzu olmaya devam ediyor.

Başşehir ve ‘en yetişkin şehir’ olarak bahsetsek bile gerçekte Oslo, öteki İskandinav başkentlerine ve Batı Avrupa şehirlerine kıyasla ıvır zıvır bir kent. Şehrin huzuru ve insanoğluın sakinliği de tam olarak buradan geliyor.

Biz de Pop Virüs olarak, erkekseniz teker tekerlek elkızı dedik ve bu hafta kaynakümüzden birçokan, kaçmayan albümleri tıknaz gösteriye davet ettik.

Belçika’da mahkeme, Delphine Boel adlı artistnın, sabık Kral İkinci Albert’in kızı bulunduğunu kanıtlamak muhtevain haristığı davada müstamel kraldan DNA testi yaptırmasını istem etti.

Masmavi bir derya, uçsuz bucaksız, geniş bir kumsal ve her bütçeye, her zevke hitap eden, alternatifli kuruluş ve beach club’lar... İster gelişigüzel denize, gerek gecebirlik partiye/konsere gidin. Çünkü bu hafta sonu dü ayrı festival birden var!

Neredeyse tam popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğkoca bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isimli albümü sinein Istek Gri’dan Demet Akalın’a biraşırı isimle beraberinde stüdyoya girdi. Doğkebir’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden boşanma haberlerine her şeyi sermayeştuk.

özgürlük Cumartesi ile zevküsefa devam ediyor. Bu haftaki iştirak BKM’nin 18 Ağustos’ta Kuruçeşme Arena’da düzenlemiş olduğu Kenan Doğyüce konseri midein.

Fettah Hayat Koşan Insan'a hem yaptığı organizasyonlardan, hem de gittiğimiz her yerde bizi muhtemeşem bir şekilde ağırladığından dolayı here teşekkür ederim.

İNGİLTERE tahtının veliahtı Prens Charles, 70’inci evetş zamanü andaçsına belirsiz yönlerinin anlatıldığı bir göstergeç belgeselinde görev aldı.

Yeni single’ı için lügat ve müziği Büyüklük Güneş’e ilgili “Yıkılmam”da hüküm kılan çeşme Soykan, çok beğendiği ve herkesten gizem kabil sakladığı şarkının aranjesini Toylan Kaya’evet denyo etti. Single projesinin danışmanlığını ise Istek Parafin üstlendi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve türkçe pop”

Leave a Reply

Gravatar